M E L O U N   T O U R   2 0 2 0  -  O K R U H  1   VÝSLEDKY NOMINAČNÍCH TURNAJŮ ==>
ŽEBŘÍČEK - STŘEDA  
7 1 1 9 13 max Pr.účast / turnaj 15,00 Celk. účast 135   KOLO 9 KOLO 8 KOLO 7 KOLO 6 KOLO 5 KOLO 4 KOLO 3 KOLO 2 KOLO 1 KOLO   KOLO   KOLO   KOLO  
 
# Příjmení a jméno Družstvo/bydliště Turnaje Body Jackpot 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13   # Příjmení a jméno Body # Příjmení a jméno Body # Příjmení a jméno Body # Příjmení a jméno Body # Příjmení a jméno Body # Příjmení a jméno Body # Příjmení a jméno Body # Příjmení a jméno Body # Příjmení a jméno Body # Příjmení a jméno Body # Příjmení a jméno Body # Příjmení a jméno Body # Příjmení a jméno Body
1x 2x 3x Z O Celkem ø   1 Rezek Josef 55 1 Rezek Josef 60 1 Rosenberg Martin 165 1 Rezek Josef 55 1 Nevídal Miloš 50 1 Rosenberg Martin 110 1 Rezek Josef 50 1 Fikar Rostislav 60 1 Žáček Jan 60
1 Fikar Rostislav ŠK Terasa Světlá 6 1 1 8 8 460 57,50 364 Kč m 50 60 40 70 35 50 120 35             2 Bareš Ondřej 50 2 Bareš Ondřej 55 2 Žáček Jan 150 2 Fikar Rostislav 50 2 Daňo Lukáš 45 2 Váňa Jaromír 100 2 Bareš Ondřej 45 2 Daňo Lukáš 55 2 Rosenberg Martin 55
2 Bareš Ondřej Melouni Světlá 7 0 1 8 8 410 51,25 273 Kč m 40 50 45   40 40 90 55 50           3 Váňa Jaromír 45 3 Vacek Tomáš 50 3 Rezek Josef 135 3 Žáček Jan 45 3 Bareš Ondřej 40 3 Moravec Luboš 90 3 Fikar Rostislav 40 3 Bareš Ondřej 50 3 Fikar Rostislav 50
3 Rosenberg Martin Melouni Světlá 3 1 1 5 5 405 81,00 190 Kč m 55     110 30   165 45             4 Prášek Pavel 40 4 Rosenberg Martin 45 4 Fikar Rostislav 120 4 Bareš Ondřej 40 4 Fikar Rostislav 35 4 Prášek Pavel 80 4 Váňa Jaromír 35 4 Rezek Josef 45 4 Čermáková Lenka 45
4 Rezek Josef Melouni Světlá 5 0 1 6 6 400 66,67 m   45 50     55 135 60 55           5 Čermáková Lenka 35 5 Schoř Petr 40 5 Kemrová Kristýna 105 5 Čermáková Lenka 35 5 Vágner Martin 30 5 Kemrová Kristýna 70 5 Žáček Václav st. 30 5 Žáček Jan 40 5 Vacek Tomáš 40
5 Žáček Jan Klobáci Ledeč 5 1 1 7 7 400 57,14 m 60 40 30 50   45 150 25             5 Luža Josef 35 5 Barták Zdeněk 40 5 Fidrová Lenka 105 5 Váňa Jaromír 35 5 Rosenberg Martin 30 5 Fikar Rostislav 70 5 Žáček Jan 30 5 Váňa Jaromír 40 5 Bareš Ondřej 40
6 Prášek Pavel ŠK Terasa Světlá 7 1 1 9 9 365 40,56 m 30 35 20 80 25 25 75 35 40           7 Barešová Lucie 30 7 Prášek Pavel 35 7 Bareš Ondřej 90 7 Hemerka Vít 30 7 Prášek Pavel 25 7 Beranová Lucie 60 7 Čermáková Lenka 25 7 Čermáková Lenka 35 7 Kemrová Kristýna 35
7 Čermáková Lenka ŠK Terasa Světlá 7 1 1 9 9 345 38,33 ž 45 35 25 60 20 35 60 30 35           7 Horáková Kristýna 30 7 Fikar Rostislav 35 7 Votřel Adam 90 7 Vacek Tomáš 30 7 Váňa Jaromír 25 7 Čermáková Lenka 60 7 Kemrová Kristýna 25 7 Prášek Pavel 35 7 Žáček Václav st. 35
8 Kemrová Kristýna ŠK Terasa Světlá 6 1 1 8 8 325 40,63 ž 35 25 25 70 20 25 105 20             9 Votřel Adam 25 9 Čermáková Lenka 30 9 Hemerka Vít 75 9 Fidrová Lenka 25 9 Čermáková Lenka 20 9 Hronek Tomáš 50 9 Moravec Luboš 20 9 Barták Zdeněk 30 9 Horáková Kristýna 30
9 Váňa Jaromír ŠK Terasa Světlá 6 1 0 7 7 310 44,29 m 30 40 35 100 25 35     45           9 Hoke Patrik 25 9 Votřel Adam 30 9 Prášek Pavel 75 9 Kemrová Kristýna 25 9 Fidrová Lenka 20 9 Luža Josef 50 9 Hronek Tomáš 20 9 Hronek Tomáš 30 9 Váňa Jaromír 30
10 Votřel Adam Melouni Světlá 5 1 1 7 7 270 38,57 m 25 30   50   20 90 30 25           9 Schoř Petr 25 9 Zavadil Filip 30 9 Schoř Petr 75 9 Hronek Tomáš 25 9 Kemrová Kristýna 20 9 Žáček Jan 50 9 Prášek Pavel 20 9 Votřel Adam 30 9 Beranová Lucie 30
11 Hronek Tomáš ŠK Terasa Světlá 6 1 1 8 8 255 31,88 m 25 30 20 50   25 60 20 25           9 Hronek Tomáš 25 9 Hemerka Vít 30 9 Vacek Tomáš 75 9 Prášek Pavel 25 9 Hemerka Vít 20 9 Votřel Adam 50 9 Beranová Lucie 20 9 Luža Josef 30 9 Prášek Pavel 30
12 Vacek Tomáš Klobáci Ledeč 3 1 1 5 5 235 47,00 m 40     40   30 75 50             13 Hanousek Lukáš 20 13 Horáková Kristýna 25 13 Bambasová Jana 60 13 Votřel Adam 20 13 Vacek Tomáš 40 13 Beranová Lucie 25 13 Vágner Martin 25
13 Beranová Lucie D.C. Hornets Světlá 3 1 1 5 5 195 39,00 ž 30 25 20 60     60               13 Hanousek Lukáš 25 13 Beranová Lucie 60 150+: 1. Váňa Jaromír 180 13 Barešová Lucie 40 Zav: 1. Bareš Ondřej 105 13 Kemrová Kristýna 25 13 Luža Josef 25
14 Hemerka Vít D.C. Hornets B Světlá 3 0 1 4 4 155 38,75 m         20 30 75 30             150+: 1. Váňa Jaromír 180 13 Žáček Jan 25 13 Čermáková Lenka 60 150+: 1. Čermáková Lenka 180 2. Rosenberg Martin 180 13 Horáková Kristýna 40 13 Moravec Luboš 25 13 Votřel Adam 25
15 Fidrová Lenka ŠK Terasa Světlá 2 0 1 3 3 150 50,00 ž         20 25 105               13 Hoke Patrik 25 13 Hronek Tomáš 60 2. Bareš Ondřej 171 13 Vágner Martin 40 VYŘAZOVÁK 13 Zavadil Filip 25 13 Hronek Tomáš 25
16 Horáková Kristýna ŠK Terasa Světlá 4 1 0 5 5 145 29,00 ž 30 20   40       25 30           Zav: 1. Váňa Jaromír 108 17 Kemrová Kristýna 20 3. Rezek Josef 180 Zav: 1. Váňa Jaromír 115 # Příjmení a jméno Body 17 Horáková Kristýna 20 17 Vopěnka Jiří 20
17 Schoř Petr D.C. Hornets B Světlá 2 0 1 3 3 140 46,67 m             75 40 25           17 Hronek Tomáš 20 150+: 1. Žáček Jan 180 4. Váňa Jaromír 180 150+: 1. Fikar Rostislav 180 1 Žáček Jan 3 17 Ceplecha Michal 20
18 Luža Josef ŠK Terasa Světlá 3 1 0 4 4 140 35,00 m 25 30   50         35           VYŘAZOVÁK VYŘAZOVÁK 2. Rosenberg Martin 171 2 Fikar Rostislav 2 150+: 1. Bareš Ondřej 171
19 Moravec Luboš Klobáci Ledeč 2 1 0 3 3 135 45,00 m   25 20 90                     # Příjmení a jméno Body 150+: 1. Bareš Ondřej 171 VYŘAZOVÁK Zav: 1. Bareš Ondřej 107 # Příjmení a jméno Body 3 Žáček Václav st. 1 150+: 1. Bareš Ondřej 180 2. Žáček Václav 171
20 Daňo Lukáš Melouni Světlá 2 0 0 2 2 100 50,00 m   55     45                   1 Prášek Pavel 3 2. Schoř Petr 171 # Příjmení a jméno Body 1 Rosenberg Martin 3 Zav: 1. Váňa Jaromír 107 2. Rezek Josef 171
21 Vágner Martin ŠK Terasa Světlá 2 1 0 3 3 95 31,67 m 25     40 30                   2 Hoke Patrik 2 3. Rezek Josef 171 1 Žáček Jan 3 VYŘAZOVÁK 2 Fikar Rostislav 2 2. Prášek Pavel 100 3. Rezek Josef 171 VYŘAZOVÁK
22 Barešová Lucie Melouni Světlá 1 1 0 2 2 70 35,00 ž       40         30           3 Váňa Jaromír 1 4. Rezek Josef 171 2 Rosenberg Martin 2 # Příjmení a jméno Body 3 Daňo Lukáš 1 # Příjmení a jméno Body
23 Barták Zdeněk Klobáci Ledeč 2 0 0 2 2 70 35,00 m   30           40             5. Bareš Ondřej 171 3 Vacek Tomáš 1 1 Fikar Rostislav 3 VYŘAZOVÁK Zav: 1. Rezek Josef 106 1 Váňa Jaromír 3
24 Žáček Václav st. D.C. Hornets Světlá 2 0 0 2 2 65 32,50 m 35   30                       STŘEDAŘ 2 Vacek Tomáš 2 STŘEDAŘ # Příjmení a jméno Body 2 Žáček Jan 2
25 Bambasová Jana Světlá n/S. 0 0 1 1 1 60 60,00 ž             60               # Příjmení a jméno Body Zav: 1. Fikar Rostislav 119 STŘEDAŘ 3 Žáček Jan 1 # Příjmení a jméno Body 1 Moravec Luboš 3 VYŘAZOVÁK 3 Beranová Lucie 1
26 Zavadil Filip Melouni Světlá 2 0 0 2 2 55 27,50 m   25           30             1 Váňa Jaromír 3 2. Žáček Jan 100 # Příjmení a jméno Body 1 Bareš Ondřej 3 2 Vacek Tomáš 2 # Příjmení a jméno Body
27 Nevídal Miloš Melouni Světlá 1 0 0 1 1 50 50,00 m         50                   2 Hoke Patrik 2 3. Bareš Ondřej 100 1 Prášek Pavel 3 STŘEDAŘ 2 Prášek Pavel 2 3 Rosenberg Martin 1 1 Žáček Jan 3
28 Hoke Patrik Světlá n/S. 2 0 0 2 2 50 25,00 m               25 25           3 Hronek Tomáš 1 2 Rosenberg Martin 2 # Příjmení a jméno Body 3 Fikar Rostislav 1 2 Kemrová Kristýna 2
29 Hanousek Lukáš D.C. Hornets B Světlá 2 0 0 2 2 45 22,50 m               25 20           VYŘAZOVÁK 3 Žáček Jan 1 1 Žáček Jan 3 3 Daňo Lukáš 1
30 Ceplecha Michal D.C. Hornets Světlá 1 0 0 1 1 20 20,00 m   20                         # Příjmení a jméno Body 2 Rezek Josef 2
31 Vopěnka Jiří D.C. Hornets Světlá 1 0 0 1 1 20 20,00 m 20                           1 Votřel Adam 3 3 Fidrová Lenka 1
  2 Bareš Ondřej 2
  3 Zavadil Filip 1
 
  13 18 16 13 12 16 12 18 17