M E L O U N   T O U R   2 0 2 0  -  O K R U H  2   VÝSLEDKY NOMINAČNÍCH TURNAJŮ ==>
ŽEBŘÍČEK - PÁTEK  
7 1 1 9 13 max Pr.účast / turnaj 17,44 Celk. účast 157   KOLO 9 KOLO 8 KOLO 7 KOLO 6 KOLO 5 KOLO 4 KOLO 3 KOLO 2 KOLO 1 KOLO   KOLO   KOLO   KOLO  
 
# Příjmení a jméno Družstvo/bydliště Turnaje Body Jackpot 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13   # Příjmení a jméno Body # Příjmení a jméno Body # Příjmení a jméno Body # Příjmení a jméno Body # Příjmení a jméno Body # Příjmení a jméno Body # Příjmení a jméno Body # Příjmení a jméno Body # Příjmení a jméno Body # Příjmení a jméno Body # Příjmení a jméno Body # Příjmení a jméno Body # Příjmení a jméno Body
1x 2x 3x Z O Celkem ø   1 Daňo Lukáš 60 1 Rezek Josef 60 1 Rezek Josef 180 1 Rezek Josef 55 1 Váňa Jaromír 55 1 Bareš Ondřej 100 1 Rezek Josef 60 1 Rezek Josef 60 1 Žáček Jan 60
1 Váňa Jaromír ŠK Terasa Světlá 7 1 1 9 9 535 59,44 423 Kč m 55 40 55 50 55 40 165 35 40           2 Bareš Ondřej 55 2 Daňo Lukáš 55 2 Váňa Jaromír 165 2 Rosenberg Martin 50 2 Bareš Ondřej 50 2 Prášek Pavel 90 2 Váňa Jaromír 55 2 Bareš Ondřej 55 2 Váňa Jaromír 55
2 Rezek Josef Melouni Světlá 7 0 1 8 8 520 65,00 317 Kč m 45 60 60   35 55 180 60 25           3 Luža Josef 50 3 Rosenberg Martin 50 3 Bareš Ondřej 150 3 Fikar Rostislav 45 3 Rosenberg Martin 45 3 Rosenberg Martin 80 3 Žáček Jan 50 3 Žáček Jan 50 3 Fikar Rostislav 50
3 Fikar Rostislav ŠK Terasa Světlá 7 1 1 9 9 465 51,67 221 Kč m 50 30 35 60 30 45 135 35 45           4 Fikar Rostislav 45 4 Prášek Pavel 45 4 Fikar Rostislav 135 4 Váňa Jaromír 40 4 Prášek Pavel 40 4 Čermáková Lenka 70 4 Bareš Ondřej 45 4 Fotr Jan 45 4 Rezek Josef 45
4 Bareš Ondřej Melouni Světlá 4 1 1 6 6 455 75,83 m   55 45 100 50   150   55           5 Vopěnka Jiří 40 5 Zavadil Filip 40 5 Votřel Adam 120 5 Prášek Pavel 35 5 Vágner Martin 35 5 Hemerka Vít 60 5 Rosenberg Martin 40 5 Barták Zdeněk 40 5 Prášek Pavel 40
5 Rosenberg Martin Melouni Světlá 7 1 1 9 9 455 50,56 m 30 35 40 80 45 50 90 50 35           5 Váňa Jaromír 40 5 Malinský Petr 40 5 Lebruška Radek 120 5 Dvořák Tomáš 35 5 Rezek Josef 35 5 Fikar Rostislav 60 5 Beranová Lucie 40 5 Váňa Jaromír 40 5 Hronek Tomáš 40
6 Prášek Pavel ŠK Terasa Světlá 6 1 0 7 7 315 45,00 m 40   35 90 40 35   45 30           7 Fidrová Lenka 35 7 Fikar Rostislav 35 7 Fidrová Lenka 105 7 Ceplecha Michal 30 7 Barešová Lucie 30 7 Dvořák Tomáš 50 7 Fikar Rostislav 35 7 Rosenberg Martin 35 7 Kemrová Kristýna 35
7 Kemrová Kristýna ŠK Terasa Světlá 7 1 1 9 9 290 32,22 ž 35 25 30 40 25 25 60 20 30           7 Rosenberg Martin 35 7 Váňa Jaromír 35 7 Vágner Martin 105 7 Votřel Adam 30 7 Fikar Rostislav 30 7 Váňa Jaromír 50 7 Prášek Pavel 35 7 Málek Josef 35 7 Votřel Adam 35
8 Votřel Adam Melouni Světlá 6 0 1 7 7 285 40,71 m 35 25 25   25 30 120 25             9 Kemrová Kristýna 30 9 Čermáková Lenka 30 9 Vacek Václav st. 90 9 Kemrová Kristýna 25 9 Fidrová Lenka 25 9 Kemrová Kristýna 40 9 Dvořák Tomáš 30 9 Čermáková Lenka 30 9 Rosenberg Martin 30
9 Vágner Martin ŠK Terasa Světlá 6 0 1 7 7 280 40,00 m 25   30   35 25 105 30 30           9 Vágner Martin 30 9 Fidrová Lenka 30 9 Zavadil Filip 90 9 Bambasová Jana 25 9 Votřel Adam 25 9 Hronek Tomáš 40 9 Vágner Martin 30 9 Vacek Tomáš 30 9 Vacek Tomáš 30
10 Hronek Tomáš ŠK Terasa Světlá 5 1 1 7 7 255 36,43 m 40 20   40 20   90 20 25           9 Prášek Pavel 30 9 Vágner Martin 30 9 Rosenberg Martin 90 9 Vágner Martin 25 9 Kemrová Kristýna 25 9 Barešová Lucie 40 9 Moravec Luboš 30 9 Hemerka Vít 30 9 Vácha Michal 30
11 Čermáková Lenka ŠK Terasa Světlá 4 1 1 6 6 250 41,67 ž 25 30 20 70     75 30             9 Schoř Petr 30 9 Dvořák Tomáš 30 9 Hronek Tomáš 90 9 Barták Zdeněk 25 9 Schoř Petr 25 9 Kemrová Kristýna 30 9 Fikar Rostislav 30 9 Moravec Luboš 30
12 Hemerka Vít D.C. Hornets B Světlá 5 1 1 7 7 235 33,57 m   30 25 60 20 20 60 20             13 Horáková Kristýna 25 13 Hoke Patrik 25 13 Beranová Lucie 75 13 Schoř Petr 20 13 Bambasová Jana 20 150+: 1. Prášek Pavel 171 13 Vacek Tomáš 25 13 Barešová Lucie 25 13 Čermáková Lenka 25
13 Barešová Lucie Melouni Světlá 4 1 1 6 6 200 33,33 ž 25 25   40 30 20 60               13 Hronek Tomáš 25 13 Schoř Petr 25 13 Svobodová Klára 75 13 Hemerka Vít 20 13 Zavadil Filip 20 2. Prášek Pavel 171 13 Votřel Adam 25 13 Kemrová Kristýna 25 13 Vágner Martin 25
14 Fidrová Lenka ŠK Terasa Světlá 3 0 1 4 4 195 48,75 ž         25   105 30 35           13 Hanousek Lukáš 25 13 Bambasová Jana 25 13 Čermáková Lenka 75 13 Barešová Lucie 20 13 Hemerka Vít 20 13 Hemerka Vít 25 13 Vácha Michal 25 13 Barešová Lucie 25
15 Schoř Petr D.C. Hornets B Světlá 4 0 1 5 5 175 35,00 m         25 20 75 25 30           13 Rezek Josef 25 13 Votřel Adam 25 13 Schoř Petr 75 13 Fikar Jiří 20 13 Hronek Tomáš 20 Zav: 1. Fikar Rostislav 110 13 Barták Zdeněk 25 13 Votřel Adam 25 13 Luža Josef 25
16 Dvořák Tomáš Melouni Světlá 4 1 0 5 5 165 33,00 m     30 50   35   30 20           17 Hoke Patrik 20 17 Galovič Ondřej 20 17 Kemrová Kristýna 60 17 Čermáková Lenka 20 17 Hronek Tomáš 20 17 Horáková Kristýna 20
17 Žáček Jan Klobáci Ledeč 3 0 0 3 3 160 53,33 m 60 50 50                       17 Dvořák Tomáš 20 17 Svobodová Klára 20 17 Ceplecha Michal 60 150+: 1. Rezek Josef 180 150+: 1. Prášek Pavel 180 VYŘAZOVÁK
18 Zavadil Filip Melouni Světlá 2 0 1 3 3 150 50,00 m         20   90 40             17 Hronek Tomáš 20 17 Hemerka Vít 60 2. Rezek Josef 171 # Příjmení a jméno Body 150+: 1. Rosenberg Martin 180 150+: 1. Rezek Josef 171 150+: 1. Fikar Rostislav 180
19 Beranová Lucie D.C. Hornets Světlá 2 0 1 3 3 135 45,00 ž     40       75 20             150+: 1. Váňa Jaromír 180 17 Vacek Tomáš 20 17 Bambasová Jana 60 VYŘAZOVÁK 1 Váňa Jaromír 3 2. Váňa Jaromír 180 2. Rezek Josef 171 2. Žáček Jan 170 
20 Bambasová Jana Světlá n/S. 3 0 1 4 4 130 32,50 ž         20 25 60 25             2. Bareš Ondřej 180 17 Hanousek Lukáš 20 17 Barešová Lucie 60 VYŘAZOVÁK # Příjmení a jméno Body 2 Bareš Ondřej 2 3. Vacek Tomáš 171 3. Rezek Josef 171
21 Lebruška Radek D.C. Hornets Světlá 0 0 1 1 1 120 120,00 m             120               17 Kemrová Kristýna 20 # Příjmení a jméno Body 1 Rosenberg Martin 3 3 Rosenberg Martin 1 4. Fikar Rostislav 160 Zav: 1. Žáček Jan 170!!!
22 Daňo Lukáš Melouni Světlá 2 0 0 2 2 115 57,50 m               55 60           VYŘAZOVÁK 17 Hemerka Vít 20 150+: 1. Fikar Rostislav 180 1 Fikar Rostislav 3 2 Barešová Lucie 2 Zav: 1. Rezek Josef 122
23 Vacek Tomáš Klobáci Ledeč 4 0 0 4 4 105 26,25 m 30 30 25         20             # Příjmení a jméno Body 17 Beranová Lucie 20 2 Rosenberg Martin 2 3 Rezek Josef 1 STŘEDAŘ Zav: 1. Bareš Ondřej 130 VYŘAZOVÁK
24 Svobodová Klára D.C. Goblins Humpolec 1 0 1 2 2 95 47,50 ž             75 20             1 Váňa Jaromír 3 Zav: 1. Votřel Adam 118 3 Váňa Jaromír 1 # Příjmení a jméno Body VYŘAZOVÁK 2. Rezek Josef 111 # Příjmení a jméno Body
25 Vacek Václav st. Halůzáci Světlá 0 0 1 1 1 90 90,00 m             90               2 Hronek Tomáš 2 150+: 1. Rosenberg Martin 180 STŘEDAŘ 1 Prášek Pavel 3 # Příjmení a jméno Body 3. Žáček Jan 102 1 Fikar Rostislav 3
26 Ceplecha Michal D.C. Hornets Světlá 1 0 1 2 2 90 45,00 m           30 60               3 Fikar Rostislav 1 2. Fikar Rostislav 180 VYŘAZOVÁK # Příjmení a jméno Body 2 Hronek Tomáš 2 1 Žáček Jan 3 2 Moravec Luboš 2
27 Barták Zdeněk Klobáci Ledeč 3 0 0 3 3 90 30,00 m   40 25     25                 3. Fikar Rostislav 180 # Příjmení a jméno Body 1 Rosenberg Martin 3 3 Čermáková Lenka 1 2 Váňa Jaromír 2 VYŘAZOVÁK 3 Čermáková Lenka 1
28 Luža Josef ŠK Terasa Světlá 2 0 0 2 2 75 37,50 m 25               50           STŘEDAŘ 1 Bareš Ondřej 3 2 Barešová Lucie 2 3 Moravec Luboš 1 # Příjmení a jméno Body
29 Moravec Luboš Klobáci Ledeč 2 0 0 2 2 60 30,00 m 30   30                       # Příjmení a jméno Body Zav: 1. Vágner Martin 110 2 Fidrová Lenka 2 3 Rezek Josef 1 1 Rosenberg Martin 3
30 Vácha Michal Lepáci Světlá 2 0 0 2 2 55 27,50 m 30 25                         1 Vopěnka Jiří 3 2. Rezek Josef 100 3 Zavadil Filip 1 2 Barták Zdeněk 2
31 Fotr Jan Klobáci Ledeč 1 0 0 1 1 45 45,00 m   45                         2 Hoke Patrik 2 3 Bareš Ondřej 1
32 Hanousek Lukáš D.C. Hornets B Světlá 2 0 0 2 2 45 22,50 m               20 25           3 Fidrová Lenka 1 STŘEDAŘ
33 Hoke Patrik Světlá n/S. 2 0 0 2 2 45 22,50 m               25 20           # Příjmení a jméno Body
34 Horáková Kristýna ŠK Terasa Světlá 2 0 0 2 2 45 22,50 ž 20               25           1 Fikar Rostislav 3
35 Malinský Petr Melouni Světlá 1 0 0 1 1 40 40,00 m               40             2 Malinský Petr 2
36 Vopěnka Jiří D.C. Hornets Světlá 1 0 0 1 1 40 40,00 m                 40           3 Svobodová Klára 1
37 Málek Josef Klobáci Ledeč 1 0 0 1 1 35 35,00 m   35                        
38 Galovič Ondřej Světlá n/S. 1 0 0 1 1 20 20,00 m               20            
38 Fikar Jiří Světlá n/S. 1 0 0 1 1 20 20,00 m           20                
  18 24 21 16 16 11 17 17 17